Tu jau runā grieķiski
GR BG ES IT RO LV EN
  Ievads
  Projekta mērķis
  Partneri
  Aktivitātes
  Jaunumi
  Lejupielāde
  Diskusijas
  Noderīgas saites
  Kontakti


Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu. (agreement number 2007-3634 / 001-001).


Partneri

Koordinators

Grieķu-Britu izglītības un attīstības asociācija (GRIEĶIJA)
Grieķu-britu izglītības un attīstības asociācija ir izglītības iestāde, kas darbojas jau no 1989.gada. Tā piedāvā Velsas Universitātes un Britu akreditācijas komisijas sertificētas universitātes līmeņa studijas dažādās nozarēs, kā piemēram, uzņēmumu vadības un ekonomikas, tehnoloģijas, informātikas un psiholoģijas studijas. Vairākās no šīm studijām var iegūt bakalaura grādu, bet citās var iegūt pat Velsas Universitātes augstākās izglītības diplomu. Bez tam darbojas arī septiņas maģistra programmas uzņēmumu vadības un informātikas nozarēs. Šobrīd šeit mācās apmēram 250 studenti.
ΗGrieķu-Britu asociācija jau no 1989. gada ļoti aktīvi darbojas Eiropas Savienības un Ekonomiskās Sadarbības un Attīstības Organizācijas (ΟΟΣΑ) programmās vai arī piedalās tajās, sadarbojoties ar savu māsas uzņēmumu – Eiropas izglītības un attīstības asociāciju.
Kā asociācijas struktūrvienības darbojas grieķu valodas kā svešvalodas apguves skola -Aleksandrs Lielais («Μέγας Αλέξανδρος») un Pieaugušo izglītības centrs.

Mājas lapa: www.bhc.gr
e-pasts:      [email protected],  [email protected]
Tālrunis:     0030 210 8217710
Fakss:        0030 210 8215025